225.00 TL

  Açıklama

  İlan Türü : Satıyorum
  Tarih : 19/03/2022
  Durum : İkinci el
  Garanti : Garantisiz

  Sony Cybershot DSC-W520

  14 megapiksel – Yüksek kaliteli çözünürlük, ayrıntılı büyütmelere olanak tanır

  25 mm geniş açıdan başlayan 5x optik yakınlaştırma – Çok çeşitli çekim koşullarını kapsamak için 5x yakınlaştırma aralığına ve 25 mm geniş açıya sahip yüksek kaliteli Sony lens

  2,7″ Clear Photo LCD – Clear Photo LCD ekran (230k nokta) mükemmel ayrıntı, yüksek kontrast ve geniş görüntüleme açısı sunar

  Panorama Süpürme – Sadece deklanşöre basın ve kamerayı kaydırın: Ekstra geniş panoramik resimler oluşturmak için bir dizi görüntüyü otomatik olarak birleştirir

  Yüz algılama ve Gülümseme Deklanşörü – 8 yüze kadar

  W520, profesyonel görünümlü fotoğrafları parmaklarınızın ucuna getirir. Hayattan zevk alan ve kamera ayarlarını veya karmaşık işlevleri değiştirme konusunda endişelenmeden her anı yakalamak isteyen herkes için ideal bir kameradır. Görünümü şık olan W520, en güncel özelliklerle donatılmıştır, ancak kullanımı inanılmaz derecede basittir. Sony’nin Sweep Panorama ve Intelligent Auto teknolojisi, tek bir düğmeye dokunarak olağanüstü sonuçlar üretirken, 14,1 megapiksel ve 5 x yakınlaştırma aralığına sahip yüksek kaliteli lens, olağanüstü ayrıntılı fotoğraflar çekmenizi ve her çekimi hayata geçirmenizi sağlar. W520 siyah, gümüş veya kırmızı renklerde mevcuttur.

  5x optik zoom ile tüm ayrıntıları yakalayın.

  14,1 efektif megapiksel ile A3 boyutuna kadar büyütüldüğünde bile keskin ve gerçekçi görünen olağanüstü ayrıntılı, yüksek çözünürlüklü görüntüler çekebilirsiniz. Bu, en sevdiğiniz fotoğraftan bir poster yapabileceğiniz veya büyük ekran TV’de arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz anlamına gelir. Yüksek kontrastlı cömert 2,7” Clear Photo LCD ekran, parlak koşullarda bile çekimlerinizi çerçevelemeyi, menüleri seçmeyi ve fotoğrafları görüntülemeyi kolaylaştırır. W520’nin geniş ekran boyutu, mükemmel ayrıntı, yüksek kontrast ve geniş görüntüleme açısı sağlar, böylece çektiğiniz şeyi görmek için etrafınızda toplayabilirsiniz.

  Yakın veya uzak için mükemmel bir lens

  W520’nin Sony lensinin minimum odak uzunluğu 25 mm’dir, bu da çok çeşitli çekim durumlarını kolaylıkla kapsayabileceğiniz anlamına gelir. Lensin gelişmiş kalitesi, çektiğiniz her çekimin ayrıntılı, keskin ve odaklanmış olmasını sağlar. Ve erişilemeyen tüm hareketler için mükemmel netlik sunan 5x optik zoom var.

  Işık ne olursa olsun net görüntü

  (ISO 3200) değerine kadar Yüksek Duyarlılık Modu, W520’nin flaşsız düşük ışıkta etkili bir şekilde çekim yapmasını sağlar, böylece anın ruh halini bozulmadan yakalayabilirsiniz.

  Sweep Panorama ile büyük resmi yakalayın

  Fotoğraf makinesinin Sweep Panorama modu sayesinde nefes kesici bir manzarayı veya güzel bir gökyüzü manzarasını bütünüyle yakalamak artık kolay ve eğlenceli. Çoğu profesyonel geniş açılı lensten daha geniş olan 224 dereceye kadar geniş görünümleri fotoğraflamanıza olanak tanır. Panorama Süpürme, kamerayı bir yandan diğer yana veya yukarı ve aşağı kaydırırken yüksek hızlı kare serileri çekerek çalışır. Görüntüler daha sonra muhteşem bir panoramik görüntü oluşturmak için kamera tarafından otomatik olarak birleştirilir.

  Birden fazla anı yakalayabilmeyi ister miydiniz? Şimdi yapabilirsin. W570, saniyede 30 kare stereo ses ile net, ayrıntılı 720P HD video klipler çekebilen bir mini HD video kamera olarak da kullanılabilir. Sesli canlı, net video klipler çekmek için doğrultun ve çekin. Mini filmlerinizi bilgisayarınıza aktarmak veya YouTube™, Photobucket™ veya diğer fotoğraf veya video paylaşım sitelerine yükleyerek dünyayla paylaşmak çok kolay.

  Kolaylıkla harika fotoğraflar çekin

  Mükemmel fotoğraf ayarlarını seçmek zorunda kalarak o spontane anı kaçırmak istemiyor musunuz? W520’nin sizin için her şeyi otomatik olarak yapmasına izin verin. Akıllı Otomatik modu, koşullar ne olursa olsun harika fotoğraflar çekme çabasını ortadan kaldırır. Akıllı Sahne Tanıma, fotoğraf makinesinin yedi ortak sahne için en uygun ayarları otomatik olarak belirleyebileceği anlamına gelir; böylece zaman alan ayarlamalar yapmanıza gerek kalmaz, güvenle çekim yapabilir ve harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Veya alternatif olarak, otomatik modu kapatın ve sahne seçimi ile kullanılabilen önceden ayarlanmış modlarla çekim koşullarını kendiniz seçin – seçim sizin.


  Çevrenize Bizden Bahsetmeyi Unutmayın. alsatizmir.com

  İlan Konumu

  Değerlendirmenizi yayınlayın
  Al Sat Güvenlik İpuçları
  1. Satıcıyla tanışmak için güvenli bir yer kullanın
  2. Ödemeyi ürün teslim alırken yapmaya çalışın
  3. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin

  Öne Çıkan İlanlar

  En Yeniler

  Android App
  Android App
  Top